Konopná masť môže byť riešením pre Vaše kožné problémy

Kategórie
 
 
 
 
 

Máte pocit, že liečba Vašeho ekzému je nedostatočná? Pokožka Vás stále svrbí, je začervenalá, veľmi podráždená a Vy pritom čakáte od lieku úľavu? Alebo chcete pomôcť Vašemu dieťatku, ktoré má nepríjemnú vyrážku, ale stále sa ju nedarí vyliečiť či jej príznaky zmierniť? Hľadáte niečo nejakú novú masť či krém na ekzém alebo masť či krém na lupienku? Máme pre Vás riešenie. Konopná masť dokáže preukázateľne ukľudniť pokožku a kožu regenerovať.

Aké ma konopná masť vlastnosti

  • Ukľudňuje a regeneruje pokožku
  • Je protizápaľová a zvyšuje hydratáciu pokožky
  • Pokožku príjemne zvláčňuje
  • Podporuje obnovu ochrannej kožnej bariéry
  • Zvyšuje odolnosť proti dráždivým vplyvom

Hodí sa ako masť na ekzém aj ako masť na lupienku

Je nová masť na ekzém skutočne tak vynikajúca? Hodí sa ako masť na lupienku? Výsledky z laboratórnych testov ako aj skúsenosti pacientov to potvrdzujú. Hojivý účinok konopnej masti a krému sa nachádza v ich hlavnej zložke – v oleji. Zo semienok technického konope sa lisuje olej, ktorý má mimoriadné vlastnosti. Zistilo sa, že tlmí kožné zápaly a protom nie je agresívny. Pomáha prirodzenej regenerácií pokožky, ktorá získava väčšiu odolnosť voči látkam, ktoré spôsobujú podráždenie. Konopná masť sa hodí aj pre dlhodobé použitie.

Konopná masť je z rastliny využívanej už tisíce rokov

Konopná masť z technického konope a jej účinky na kožný ekzém sú mimoriadne prekvapivé. Konopný olej sa využíva v ľudskej výžive už tisíce rokov a vedci nedávno zistili, že obsahuje vysoký obsah takzvaných esenciálnych mastných kyselín, ktoré sú pre človeka nepostrádateľné. Ich pomer je pritom v konopnom oleji ideálny pre ľudské zdravie. Vyskúšajte masť na ekzém, krém na ekzém alebo masť na lupienku či krém na lupienku zn. CutisHelp – je veľká šanca, že pomôžu Vašim kožným problémom. Prípravky zn. CutisHelp nájdete aj u nás v sekcií CutisHelp/Zdravotnákozmetika...

 

Pridané 11.08.2012

Zdroj: www.cutishelp.sk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia