Patentovaná kvalita prináša novú nádej aj zásadnú pomoc pri riešení kožných problémov

Kategórie
 
 
 
 
 

Extrahovaný konopný olej sa stáva novým kľúčovým prostriedkom pre prirodzené a zásadné ovplyvnenie priebehu kožných chorôb ako je psoriáza, ekzém, seboroická dermatitída, akné, lupiny vo vlasoch a ďalšie problémy. Docielené skúsenosti naznačujú jeho perspektívny liečebný vplyv nielen v oblasti dermatológie.

KOŽNÉ CHOROBY A SÚČASNÁ LIEČBA

Kožné choroby sú stále závažnejším problémom, ktorý trápi veľkú časť populácie od najmenších detí až po najstarších ľudí. Rozvoj týchto chorôb je podmienený nielen dedičnosťou, ale aj zhoršujúcim sa životným prostredím a moderným životným štýlom.

Nie je potrebné hovoriť o tom, že sa jedná o veľmi nepríjemné ťažkosti obmedzujúce život človeka v mnohých smeroch. Liečba kožných chorôb prostredníctvom súčasných metód a preparátov predstavuje väčšinou celoživotnú disciplinovanú starostlivosť s premenlivými výsledkami. Pritom je nutné s niektorými liečivami zároveň zaobchádzať veľmi opatrne z hľadiska ich možných nepriaznivých vedľajších vplyvov na organizmus.

EXTRAHOVANÝ Konopný olej

Česká vedecká, výrobná a obchodná spoločnosť Parenteral a.s. dlhodobo vykonáva výskum v oblasti využitia prírodných zdrojov pre skvalitnenie života a pomoc ľuďom s kožnými chorobami. Na základe dosiahnutých výsledkov prichádza s revolučnou nádejou v podobe vysoko kvalitného extrahovaného konopného oleja, ktorý prirodzene ovplyvňuje zápalové procesy v koži bez vedľajších negatívnych efektov.

Dermatologicky účinný prírodný olej sa získava zo semien technického konope metódou nechemické extrakcia pomocou kvapalného CO2, čo zaručuje vznik obsahovo bohatého a superčistého oleja bez prítomnosti organických nečistôt a nežiadúcich prímesí, predovšetkým bielkovín.

Extrahovaný konopný olej je najbohatším prírodným zdrojom esenciálnych mastných kyselín (EFA), liečivých i ďalších látok na báze koenzýmov Q. Medzi najdôležitejšie z týchto kyselín, ktoré si náš organizmus nevie sám vytvoriť, ale nevyhnutne ich potrebuje, patrí rad tzv omega-kyselín: linolová (LA), linoleová (LNA), gamma-linolénová (GLA) a kyselina arachidonová (AA). V organizme sa zúčastňujú metabolických premien a fyziologicky sa podieľajú na jeho základných funkciách. Pre kožné choroby je podstatné, že esenciálne kyseliny okrem iného ovplyvňujú intenzitu a priebeh zápalových reakcií, aktivujú leukocytárna procesy a stimulujú vznik nových kvalitných buniek v zárodočnej vrstve kože.

Vedecky i prakticky bolo overené, že extrahovaný konopný olej preukazuje výrazné protizápalové, protialergické, antibakteriálne (najmä voči zlatému stafylokoky) a nevídané regeneračné schopnosti, ktoré sú kľúčové pre pôsobenie na postihnutú kožu.

Navyše sám o sebe dokáže prenikať do hlbších vrstiev kože a pôsobiť bez použitia inak bežných syntetických keratolytických prísad (napr. kyselina salicylová, močovina / urea a i.), ktoré ju rozleptávajú kvôli ľahšiemu prieniku vlastných účinných zložiek.

NIE JE OLEJ AKO OLEJ

Na základe nezávislých analýz bolo zistené, že spracovanie konopných semien práve týmto extrakčným procesom zaručuje získanie oleja s bohatým a optimálne vyváženým obsahom účinných látok. Výhodou takého konopného oleja je aj jeho neporovnateľná čistota, vďaka ktorej nie je potrebné ho chemicky stabilizovať konzervačnými látkami (napr. parabény, benzoátov pod.)

Parenteral a.s. je majiteľom patentových a obchodných práv a jedinou firmou v Českej republike oprávnenú vyrábať a prezentovať prípravky s extrahovanými konopným olejom.

OBAVY Z návykových látok

Keď sa povie konope, väčšine ľudí sa vybaví predovšetkým droga známa svojimi halucinogénnymi účinkami, označovaná predovšetkým ako marihuana.

V prípade extrahovaného konopného oleja spoločnosti Parenteral a.s. sa netreba obávať žiadnych psychotropných alebo návykových účinkov. Spracovávajú sa semená vyšľachtených tzv technických odrôd konope, ktoré obsahujú iba stopové, nevýznamné a zákonom povolené množstvo obávaných látok, ktoré nemajú žiadny vplyv na organizmus. Pestovanie týchto odrôd konope je úplne legálna a nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo.

CutisHelp ZNAMENÁ POMOC KOŽI

Praktickým využitím poznatkov vedeckého výskumu extrahovaného konopného oleja bola vytvorená unikátna zdravotná kozmetika značky CutisHelp, ktorá obsahuje z hľadiska svojho ideálneho pôsobenia na priebeh kožných problémov vyvážené množstvo oleja v kombinácii s ďalšími nedráždivým farmaceutickými komponenty.

Svojim zložením a pôsobením sú prípravky určené na ošetrenie pokožky aj u najmenších detí (dojčiat), tehotných a dojčiacich žien.

Zdravotná kozmetika CutisHelp plne využíva jedinečné prirodzené vlastnosti a schopnosti extrahovaného konopného oleja na ľudskú pokožku bez vedľajšie záťaže organizmu a prináša tak úplne novú kvalitu života všetkým ľuďom s kožnými chorobami.

Prípravky tejto kozmetiky sú určené na ošetrenie pri:

    lupienke,
    ekzému, najmä atopickom,
    seboroickej dermatitíde
    akné (i ťažkých formách),
    lupinách vo vlasoch,
    kožných defektoch (poškodenie kože),
    oparoch

Všetky prípravky CutisHelp sa nezávisle testujú Štátnym zdravotným ústavom a pred uvedením na trh sa prakticky preverujú a používajú na významných klinických a ďalších dermatovenerologických pracoviskách nielen v Českej republike. U pacientov i lekárov si získavajú čoraz väčšiu priaznivé ohlasy.

ZLOŽENIE A POUŽITIE PRODUKTOV

Konopné masti, krémy i ďalšie produkty majú jednoduché a efektívne zloženie, založené na kombinácii extrahovaného oleja s ďalšími vhodnými zložkami, doporučovanými a akceptovaným praktickou medicínou pre konkrétny typ kožného ochorenia či poškodenia. Prípravky nie sú parfumovanie a neobsahujú žiadne neprirodzené konzervačné alebo iné chemické prímesi.

Pri formulovaní receptúr všetkých prípravkov značky CutisHelp podľa farmaceutických noriem sa uplatňujú výhradne medzinárodným liekopisom a praktickou medicínou rešpektované súčasti.

Vzhľadom k tomu, že produkty pôsobí na procesy v koži úplne prirodzeným spôsobom, nie je ich používanie nijako časovo obmedzené, ale v ich prípade skôr platí: čím dlhšie sa nimi ošetrujeme, tým väčší pozitívny vplyv prinášajú nielen kožu, ale aj celému nášmu organizmu.

PRAVIDELNÁ STAROSTLIVOSŤ - zaručený výsledok

Dôsledným ošetrovaním dochádza počas dvoch až troch týždňov k výraznému upokojeniu a ústupu prejavov, ktoré prestávajú byť obmedzujúcim faktorom pre človeka s kožnými problémami či poškodením.

Dlhodobou starostlivosťou najmä u pacientov s atopickým ekzémom dochádza k úplnému upokojenie pleti a vymiznutiu ťažkostí i v prípade ťažkých foriem tohto ochorenia. Pravidelná aplikácia v kľudovom štádiu pleti zaručuje trvalé udržanie bezproblémového stavu. Za významný úspech považuje rad pacientov skutočnosť, že sa prostredníctvom produktov s extrahovanými konopným olejom úplne zbavila nutnosti potrebovať hormonálne lieky.

CutisHelp ZDRAVOTNÉ KOZMETIKA:

    CutisHelp Konopná masť EKZÉM
    CutisHelp Konopný krém EKZÉM
    CutisHelp Konopná masť LUPIENKA
    CutisHelp Konopný krém LUPIENKA
    CutisHelp Konopný šampón pri lupienke
    CutisHelp Konopný telový balzam
    CutisHelp Konopný krém denný AKNÉ
    CutisHelp Konopný krém nočný AKNÉ
    CutisHelp Konopný krém SEBOREA pri nadmernom mazotoku
    CutisHelp Konopný šampón PROTI LUPINÁM
    CutisHelp Konopná masť Defekt pri poškodení kože
    CutisHelp regeneračná pomáda obarenia pri oparoch

PREHĽAD DOPORUČENÝCH APLIKÁCIÍ PRODUKTOV CutisHelp pri najčastejších kožných PROBLÉMOCH


 

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia