Rada CutisHelp mimi pre tých najmenších

Kategórie
 
 
 
 
 

Mamičky, nebojte sa konopnej kozmetiky.

CutisHelp mimi je vysoko účinná detská kozmetika, ktorá využíva liečivé vlastnosti oleja získavaného zo semien technického konope a ktorá nemá na detský organizmus vonkoncom žiadne negatívne halucinogénne alebo dokonca návykové účinky.

Výrobky CutisHelp mimi poskytujú novorodeneckej a detskej pleti nie len ideálnu výživu a ochranu, ale sú aj unikátnym prostriedkom starostlivosti o pleť v prípade celého radu kožných problémov či chorôb. Pri chronických zápalových ochoreniach (napr. pri atopickom ekzéme, rôznych dermatitídach atď) môžu prípravky s extrahovaným konopným olejom výrazne zlepšiť alebo aj úplne stlmiť ich nepríjemné kožné prejavy a znížiť tak nutnosť aplikácie hormonálnych (steroidných) liečiv, ktoré majú množstvo vedľajších účinkov.

CutisHelp mimi je rada produktov, špeciálne zameraných na starostlivosť o precitlivenú novorodeneckú a detskú pokožku najmä pri prejavoch kožných problémov a ochorení. Väčšinu prípravkov možno používať aj ako veľmi kvalitnú a šetrnú kozmetiku na bežnú starostlivosť a ochranu kože detí od narodenia. Sortiment rad využíva predovšetkým pôsobenie farmaceuticky čistého, patentom chráneného najkvalitnejšieho prírodného, nechemicky extrahovaného oleja zo semien technického konope s vynikajúcimi protizápalovými, antibakteriálnymi, výzivovými, regeneračnými a antioxidačnými vlastnosťami. Prioritou receptúr všetkých prípravkov je ich hypoalergénne zloženie a maximálna šetrnosť k detskému organizmu.

Zdroj: www.cutishelp.com

Pridané: 12.10.2011

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia