Ako nakupovať

Kategórie
 
 
 
 
 

Krok č. 1

Registrovaný zákazník sa prihlási na svoj účet cez vlastné prihlasovacie údaje. Nový zákazník vyplní formulár pri objednávaní alebo sa zaregistruje na úvodnej stránke nášho internetového obchodu Produkty z konope.sk. Teraz možnosť nákupu aj bez registrácie zákazníka.

Krok č. 2

Výber produktu. Na úvode nášho internetového obchodu sú kategórie s konopnými olejmi,konopnou kozmetikou a konopnými potravinymi. Po výbere príslušného produktu, pridať produkt do nákupného košíka. Nákupný koší je umiestnení v pravej hornej časti internetového obchodu.

Krok č. 3

Vybrať spôsob dopravy a platby. Pri doprave máte na výber z troch možností. Vašu objednávku zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty,kurierskou spoločnosťou GLS alebo kuriérskou spoločnosťou SPS. Tretia možnosť je osobný odber v našej kancelárií na ulici Českoslovenkej armády 20 v Martine. Presný termín odberu si dohodneme telefonicky alebo e-mailom.

Krok č. 4

Potvrdenie objednávky. Na Váš e-mail obdržíte súhrn Vašej objednávky. Po tomto kroku je Vaša objednávka prijatá a v najkratšom čase vybavovaná. O stave Vašej objednávky Vás budeme informovať prostredníctvo e-mailu.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia