Lupienka je nepríjemná, ale jej prejavy sa dajú zmierniť

Kategórie
 
 
 
 
 

 

Máte lupienku (psoriázu), liečite sa, ale myslíte si, že by lieky mohli viacej zaberať? Môžete mať pravdu. Prečo neskúsiť prípravky, ktoré môžu prejavy lupienky zmierniť? Doposiaľ nikto nedokázal odhaliť príčinu nemoci, tak prečo nevyskúšať nové postupy? Lupienka je úporná nemoc, ale každý človek má iný imunitný systém. Prírodná látka môže náš imunitný systém posilniť. Liečba lupienky je rôzna a má rôzne výsledky. Žiadny lekár Vám nepovie: „Máme stopercentný liek na lupienku.“ Preto vyskúšajte našu konopnú kozmetiku, napríklad masť na lupienku alebo krém na lupienku. Môžu Vás príjemne prekvapiť.

Lupienka nie je infekčná. A môže sa objaviť kedykoľvek

Lupienka je naozaj nepríjemná choroba. Nepostihuje len pokožku, ale aj vnútorné orgány, cievy ako aj kĺby. Ovplyvňuje psychiku pacienta. Ale nie je infekčná a môže sa objaviť kedykoľvek. Najčastejšie medzi 10-tym a 25-tym rokom rovnako ako medzi 35-tym až 60-tym rokom života. Niektoré onemocnenia sú dedičné, ale aj keď ich v rodine máte, nemusia sa u každého prejaviť. Prekázalo sa, že lupienka súvisí s imunitným systémom, môžu ju vyvolať takisto aj iné nemoci či stres. Liečba lupienky je komplikovaná, niekedy veľmi drahá a nie vzdy prináša výsledky.

Najčastejšie príznaky lupienky a jej výskyt

-          Začervenalé plochy s bielymi odlupujúcimi sa šupinami

-          Zapálené plochy svrbia

-          Vyrážka môže byť malá alebo na veľkých plochách

-          Najčastejšie sa prejavuje na hlave, lakťoch, kolenách, bedrách i zadku

-          Popraskaná pokožka s bolestivými pľuzgierikmi

-          Bolesti kĺbov

 

Pri liečbe sa používa masť na lupienku, tabletky i pôsobenie ultrafialového svetla

Masť na lupienku, rôzne gély či užívanie liekov môžu prejavy lupienky zmierniť. Pomáha aj ultrafialové žiarenie. Ale liečba lupienky je niekedy drahá. Používajú sa pri nej biologické lieky pre posilnenie imunity, ale lekári ich nasadzujú iba pri ťažkých prejavoch, pretože sú drahé. Lupienka je protivná nemoc. Ale je tu škála prírodných látok v prípravkoch kozmetiky značky CutisHelp, ktorá pomáha príznaky nemoci výrazne zmierniť. S nimi sa môžete cítiť ako vymenený. Vyzkúšajte ich! Ich účinky na lupienku sú prekvapujúce.

Nájdete ich aj u nás v sekcií CutisHelp/zdravotná kozmetika...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia