4 jednoduché kroky ako zlepšiť svoje zdravie s konopou

Kategórie
 
 
 
 
 

Hoci je téma marihuany v poslednej dobe veľmi populárna, tento článok sa ňou zaoberať nebude. Radšej sa tu dozviete niečo o pozitívnych účinkoch poľnohospodárskeho konope a ako ho užívať pre dosiahnutie lepšieho zdravia.

Konopný čaj pre hlbšie uvoľnenie

Pripravte si každý večer šálku konopného čaju (jedna polievková lyžica konopných kvetov preliata 3 dl horúcej vody) a vypite ho hodinu pred spaním. Konopný čaj upokojí váš nervový systém a napomôže tak k hlbšiemu uvoľneniu počas spánku.

Keď je vaše telo lepšie oddýchnuté, imunitný systém môže opäť začať správne fungovať . Odpočinok a uvoľnenie sú v dnešnej uponáhľanej dobe, ktorá prekypuje stresom, kľúčom k zdravému životu. Konopný čaj predstavuje 100% prírodný prostriedok na dosiahnutie uvoľnenia a relaxácie .

Zvýšte svoju energiu s konopným gainerom & tyčinkou

Neexistujú snáď lepšie raňajky než pohárik konopného gaineru (20 g gaineru zmiešaného s ľubovoľným rastlinným mliekom či banánom). Konopný gainer je zmesou konopného proteínu, sladu a sušeného ryžového mlieka. Jeho konzumáciou vaše telo získa proteíny najvyššej kvality a slad vám dodá dlhotrvajúcu energiu . Napriek tomu budete mať pocit ľahkého žalúdka, pretože konopný gainer je veľmi ľahko stráviteľný. Konopné tyčinky sú skvelou desiatou počas práce či cvičenia.

S takouto stravou budete mať energiu po celý deň a vaša nálada sa tiež prirodzene zlepší.

Konopný proteín pre regeneráciu

Konopný proteín sa získava z konopných semienok a jedná sa o jeden z najkvalitnejších proteínov vôbec. Obsahuje 50% rastlinného proteínu, 23 prírodných aminokyselín, veľké množstvo vlákniny, minerálov a vitamínov . Pripravte si každý večer proteínový nápoj (20 g proteínu zmiešaného s ľubovoľným rastlinným mliekom či vodou) alebo proteín pridajte do jogurtu.

Už po pár dňoch si všimnete, že vaše svaly naberajú na sile, pretože kvalitný proteín je ich základný stavebný materiál.

Konopné semienka a konopný olej pre správne fungovanie mozgu a srdca

Konopné semienka a konopný olej predstavujú najlepší zdroj omega 3, 6, a 9 nenasýtených mastných kyselín a sú veľmi dôležité pre správne fungovanie ľudského organizmu - predovšetkým pre mozog a srdce. Konopný olej je najlepšia alternatíva k rybiemu tuku. Používajte konopný olej každý deň do šalátov namiesto olivového oleja či namiesto masla. Jeho orechovú chuť si zamilujete a taktiež získate všetky nevyhnutné mastné kyseliny a ďalšie dôležité vitamíny a minerály .

Konopné semienka užívajte každý deň kdekoľvek len môžete. Konopné semienka a konopný olej predstavujú najlepšiu možnú stravu pre ľudský organizmus.

Začnite jednoducho hneď teraz

Pripravili sme pre vás kompletný zoznam konopných produktov, takže ich môžete začať užívať hneď teraz. Zoznam je navrhnutý približne na 30 dní konopnej terapie.
 
5 balení konopného čaju podľa vlastného výberu
 500 ml konopného oleja
500 g konopného proteínu gainer
500 g konopného proteínu
500 g lúpaných konopných semien.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia