Kategórie
 
 
 
 
 
Solárium
 
 

Bronzer Sinfully Black Australian Gold 250ml

Bronzer Sinfully Black dodá hlboké prírodné farby a dokonalý mix starostlivosti o pokožku.
Kód produktu:054402270301
Výrobca:Australian Gold
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 3 dní
Vaša cena: 24,50 €

Extrémne výrazný balzam 15X pre diabolsky tmavé, bronzové opálenie.

Doprajte si potešenie s touto tmavou samoopaľujúcou zmesou so špeciálnym zložením, ktorá okamžite upúta pozornosť iných na vašu farbu Sinfully Black™. Nebudete ľutovať! Buďte hrdí na svoju tmavú, sýtu farbu! Tejto 15-násobnej zmesi rastlinných olejov zo semiačok konope, čiernych ríbezlí a orieškov Kukui a vitamínov vyživujúcich pokožku, ktoré ju dlhodobo robia takou hebkou a nádhernou, sa nikdy nenasýtite. Byť taký tmavý je až hriešne.

Prírodné bronzery do ktorých patrí aj Bronzer Sinfully Black obsahujú Šupíny z Orechovca Čierneho a Karamel, ktoré dodávajú Vašej pokožke okamžité výsledky, zatiaľ čo Tyrozín pomáha rozvíjať tmavšiu a hlbšiu farbu.

Konopný olej pracuje zvnútra von, výsledkom je elastická pokožka, ktorá je pevnejšia, upravená a zvlhčená.

Kofeínová injekcia dodáva energiu a spevňuje pokožku pre zlepšený výkon a odtieň.

Tieto opaľovacie prípravky obsahujú tmavoopaľujúcu zmes, ktorá poskytuje výživu pre pokožku a tmavé opálenie. Táto zmes taktiež minimalizuje vrásky a jemné línie a zaručuje základnú starostlivosť o pokožku. Prípravky rady Good Line spoločnosti Australian Gold sú excelentné pre vytvorenie základného opálenia. Sú ideálne pre použitie v ktoromkoľvek štádiu opaľovacieho procesu.

Obsah: Zmes Biosine Complex, Antioxidant, Prírodné Extrakty, Vitamín E, CellMoist, Komplex, Omega Oleje pre tmavé opaľovanie, Liečivý Výťažok z Bylín, Komplexná Pokročilá Starostlivosť o Pokožku.

Objem: 250ml

Vôňa: Egreš

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia