Kategórie
 
 
 
 
 
Solárium
 
 

Accelerator Gelée with Hemp Australian Gold 250ml

Prípravok Accelerator Gelée with Hemp pre dokonalé tmavé opálenie obohatené výťažkom zo semien zlatého konope
Kód produktu:054402250303
Výrobca:Australian Gold
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 3 dní
Vaša cena: 19,50 €

Prípravok pre dokonalé tmavé opálenie obohatené výťažkom zo semien zlatého konope, ktoré sa starajú o pokožku a podporujú jej tmavé opálenie. Má ľahkú konzistenciu, ľahko sa rozotiera a zanecháva pokožku hebkú a hydratovanú. Obsahuje zmes antioxidačných vitamínov a výživných látok. Jedinečné zloženie v sebe spojuje hydratačnú silu mlieka s ľahkosťou gélu. Vitamín E pomáha chrániť pokožku pred vznikom jemných čiarok a vrások.

Prírodné bronzery do ktorých patrí aj Accelerator Gelée with Hemp obsahujú Šupíny z Orechovca Čierneho a Karamel, ktoré dodávajú Vašej pokožke okamžité výsledky, zatiaľ čo Tyrozín pomáha rozvíjať tmavšiu a hlbšiu farbu.

Konopný olej pracuje zvnútra von, výsledkom je elastická pokožka, ktorá je pevnejšia, upravená a zvlhčená.

Kofeínová injekcia dodáva energiu a spevňuje pokožku pre zlepšený výkon a odtieň.

Tieto opaľovacie prípravky obsahujú tmavoopaľujúcu zmes, ktorá poskytuje výživu pre pokožku a tmavé opálenie. Táto zmes taktiež minimalizuje vrásky a jemné línie a zaručuje základnú starostlivosť o pokožku. Prípravky rady Good Line spoločnosti Australian Gold sú excelentné pre vytvorenie základného opálenia. Sú ideálne pre použitie v ktoromkoľvek štádiu opaľovacieho procesu.

Obsah: Zmes Biosine Complex, Antioxidant, Prírodné Extrakty, Vitamín E, CellMoist, Komplex, Omega Oleje pre tmavé opaľovanie

Objem: 250ml

Vôňa: Kakaový sen

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia