Kategórie
 
 
 
 
 
Solárium
 
 

Black Bronzer JWOWW Australian Gold 400ml

JWOWW Black Bronzer Australian Gold- čierny bronzer je extrémne tmavá samoopaľovacia zmes z čiernych ríbezlí a oleja Kukui
Kód produktu:054402680490
Výrobca:Australian Gold
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 3 dní
Vaša cena: 54,95 €

Pripravte sa na WOWW´ed!.

Všetci sa za vami otočia so zlomeným srdcom nad tak tmavou sexy farbou. Táto extrémne tmavá samoopaľovacia zmes z čiernych ríbezlí a oleja Kukui ponúka najžhavejšiu tmavú farbu, bola doplnená o vitamíny a extrakt z konopných semien na vynikajúcu hydratáciu a zanechá pokožku jemnú a nepopierateľne sexy.

Zmesi pre líniu JWOWW sú mimoriadne tmavé zmesi na opaľovanie s najvyšším množstvom zložiek pre opálenie a starostlivosť o pokožku. Black Bronzer z tejto rady obsahuje extrémne tmavú samoopaľovaciu zmes. Prípravky JWOWW obsahujú množstvo olejov, vitamín E a Shea Maslo, ktoré sú zmiešané do jogurtového základu, aby poskytovali hydratáciu pokožke. Výsledkom je krásna, hebká, zdravá zlatá pokožka.

DHA a správna zmes z Orechovca Čierneho je mixovaná so zvyšovačmi melanínu a MAP, čo zaručuje tmavší odtieň už po jednej procedúre. Základ jogurtu je naplnený olejom z Čiernych ríbezlí a Hrušky pre viditeľne jemnejšiu pokožku. Vitamín E a Shea maslo udržujú pokožku mladú a sviežu. Štyri luxusné oleje (Mad zvlhčovače) udržujú pokožku s pocitom hydratácie a pripravujú pokožku pre tmavú farbu. Vysoká úroveň Tingle (Mad Hot Tingle) pre intenzívne, okamžité začervenanie. Tyrozín, Melanín a ostatné prírodné bronzery dodávajú poburujúcu tmavú farbu. Minerály, prírodné výťažky a olej z Jadierok Hrozna (Bad to the Bone Bronzery) chránia farbu tetovania od vyblednutia. Ink Drink Komplex - Vitamín A a E kombinované s Včelím voskom a Malinami, ktoré dávajú tetovaniu zdravý dúšok obnovenia a navrátenia. Emu Olej slúži na hlbokú liečbu pre zdravú obnovu pokožky a zdravý lesk.

Objem: 400ml

Vôňa: kráľovský pocit luxusnej vône

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia