Kategórie
 
 
 
 
 
Seborea
 
 

Konopný šampón LUPIENKA-SEBOREA CutisHelp 200ml

CutisHelp konopný šampón je určený pre účinnú starostlivosť pri: lupienka - psoriáza (psoriasis vulgaris), seboroická dermatitída (nadmerná produkcia kožného mazu - seborrhoea) vo vlasoch
Kód produktu:8595218200387
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 15,10 €

CutisHelp predstavuje českú značku kozmetických prípravkov novej generácie, ktorá sa zameriava predovšetkým na starostlivosť pri kožných problémoch a ochoreniach a ktorá ako jediná obsahuje špeciálnou nechemickou patentovo chránenou metódou získavaný olej zo semien technického konope vysokej farmaceutickej čistoty s unikátnymi vlastnosťami pri tíšení kožných zápalov a pri hlbokej regenerácii kože.

Zloženie výrobkov je nadštandardne dobre tolerované aj najcitlivejšou a funkčne narušenou pokožkou a je k nej zároveň maximálne šetrné, neobsahuje žiadne návykové ani halucinogénne látky.

Cieľom ošetrenia je úľava od nepríjemných kožných problémov a zlepšenie kvality života najmä psoriatikov.

AKTÍVNA ZLOŽKA:
Kľúčovou zložkou prípravkov je prírodný olej s vynikajúcimi protizápalovými, regeneračnými, výživovými a antibakteriálnymi vlastnosťami v kombinácii so sírou. Koncentrácia oleja v prípravku je na základe lekárskych skúseností optimalizovaná pre ideálny a pre pokožku príjemný priebeh upokojujúceho a regeneračného procesu.

ODPORÚČANÁ APLIKÁCIA PRI:

  • prejavoch lupienky/psoriázy, seboroickej dermatitíde (mastných lupinách)

Doporučujeme aj:

CHARAKTERISTIKA:

Vysoko účinný šampón pri prejavoch lupienky a seboroickej dermatitídy (mastné lupiny vo vlasovej časti) obsahuje vyváženú koncentráciu bioaktívnych látok extrahovaného konopného oleja s vynikajúcimi protizápalovými, regeneračnými a antibakteriálnymi vlastnosťami. Napomáha k rýchlemu upokojeniu ťažkostí a celkovému zlepšeniu stavu postihnutej kože, priaznivo ovplyvňuje kvalitu vlasov, vyživuje ich korienky a zabraňuje ich nadmernému vypadávaniu. Pravidelným používaním udržuje pokožku v dobrom stave a posilňuje jej odolnosť voči vonkajším dráždivým vplyvom.

Hypoalergénne a maximálne šetrné zloženie šampónu je vhodné aj pre deti, tehotné a kojace ženy.

POUŽITIE:

  • primerané množstvo šampónu jemne vmasírujte do mokrých vlasov, nechajte pôsobiť 5-10 minút a následne dôkladne opláchnite vodou – v prípade silne znečistených vlasov ich najskôr umyte šampónom klasickým spôsobom a potom šampón aplikujte znovu pri uvedenej dobe pôsobeni; prvých 14 dní je najlepšie používať prípravok ob deň, následne podľa potreby – ale aspoň dvakrát týždenne; aplikácia nemá žiadne časové obmedzenia
  • šampón má vzhľadom na svoj charakter zníženú penivosť, čo ale neovplyvňuje kvalitu umývacieho účinku
  • pri prejavoch lupienky a seboreickej dermatitídy aj na ostatných častiach tela odporúčame celkovú starostlivosť doplniť aj ďalšími k tomu určenými prípravkami CutisHelp z radu zdravotná kozmetika (konopná masť a krém LUPIENKA, konopný krém SEBOREA, konopný telový balzam, konopný kúpeľ BALNEA, konopná emulzia na umývanie FLUID)

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA:
Na ošetrených miestach môže vplyvom prenikania bioaktívnych látok konopného oleja a súvisiaceho intenzívnejšieho prekrvenia zo začiatku ojedinele dôjsť k prirodzenému dočasnému sčervenaniu a svrbeniu kože; nejedná sa o nežiaducu reakciu. Uvedené príznaky obvykle rýchlo odznievajú a následne nastáva upokojenie ťažkostí.
V prípade neštandardných prejavov alebo pretrvávania uvedenej reakcie odporúčame obrátiť sa na ošetrujúceho lekára.
Zároveň odporúčame bezprostredne nekombinovať aplikáciu produktov CutisHelp s ďalším kozmetickým alebo liečebným prostriedkom, keďže pôsobenie extrahovaného konopného oleje zosilňuje účinok všetkých látok takého preparátu.
Vplyvom konkrétnej odrody konopného semena sa jednotlivé šarže krému a masti môžu líšiť sfarbením vzhľadom na prirodzené vlastnosti extrahovaného konopného oleja. Zloženie všetkých produktov CutisHelp zodpovedá farmaceutickým zvyklostiam; prípravky sú nezávisle testované Štátnym zdravotným ústavom v Prahe a neobsahujú žiadne neprirodzené konzervačné látky (napr. parabény).

  • všetky receptúry prípravkov CutisHelp sú vytvárané tímom lekárov a farmaceutov tak, aby vyhovovali náročným potrebám poškodenej kože ako aj postihnutej a precitlivelej pleti
  • k základnej aktívnej látke, extrahovanému konopnému oleju špičkovej farmaceutickej kvality, sa pridávajú nedráždivé, predovšetkým lekárenské komponenty, čo zaručuje nadštandardnú znášanlivosť všetkých prípravkov
  • cieľom ošetrenia je zlepšenie a udržanie dobrého stavu pleti bez vedľajšej záťaže organizmu
  • CutisHelp je overená, úspešne používaná a odporúčaná odbornými lekármi v rámci ambulantnej, klinickej ako aj kúpeľnej dermatologickej starostlivosti
avatar

Jana

Dobry den, moze sampon pouzivat aj dieta? (4,5 a 2,5 roka)

...
avatar

Produkty z konope.sk

Dobrý deň,

konkrétne pre deti je určená rada MIMI, ale ani tento produkt by nemal byť pre deti nevhodný. Pokiaľ by to nebolo vhodné pre deti, tak to bude určite napísane v texte.

ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom

tím produktyzkonope.sk

...
avatar

Maria Cvengelova

Môžete, prosím, uviesť presné zloženie? Ďakujem.

...
avatar

Produkty z konope.sk

Dobrý deň,

Zloženie (INCI) je nasledovné:

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, CANNABIS SATIVA SEED OIL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, CARBOMER, SODIUM HYDROXYPROPYL OXIDIZED STARCH SUCCINATE, SULFUR, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CYCLOPENTASILOXANE, PARFUM, TOCOPHERYL ACETATE, METHOXY PEG/PPG-7/3 AMINOPROPYL DIMETHICONE, PEG-12 DIMETHICONE, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, GLYCERIN, PHENYLPROPANOL, SODIUM SALICYLATE, BHT.

...
avatar

Marta Miková

adresa: Pochabany37
p.Šišov
956 38

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia