Cannabis Pharma-derm

Kategórie
 
 
 
 
 

 

Produktyzkonope.sk Vám ponúkajú kozmetické výrobky značky CANNADERM.

Krajina pôvodu značky CANNADERM je Česká republika. Na českom trhu je od roku 2002, kedy sa vyvinuli a na trh uviedli prvé kozmetické produkty využívajúce liečivé účinky konopného oleja.

Na slovenský trh sa konopná kozmetika CANNADERM od spoločnosti CANNABIS Pharma-derm uviedla v roku 2004. Dnes zahrňuje značka CANNADERM širokú škálu kozmetických produktov, potravín a doplnkov stravy. Na trh sa dostávajú prostredníctvom špecializovaných maloobchodných predajní, lekární, kozmetických salónov a internetových obchodov.

 

CANNADERM sa vyrába v podmienkach farmaceutickej výroby a podľa všetkých pravidiel a noriem platných pre výrobu kozmetiky a doplnkov stravy. Pod značkou CANNADERM poznáme ako potraviny a doplnky stravy, tak aj kozmetiku v štyroch špeciálnych radách, ktorá komplexne ošetruje pokožku dospelých aj detí. 

 

 • CANNADERM používa ako hlavnú ingredienciu konopný olej lisovaný za studena a v ochrannej atmosfére, ktorý obsahuje cenný komplex bioaktívnych látok s priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Náš olej neobsahuje takmer žiadne balastné látky ani bielkoviny a tiež neobsahuje žiadne návykové - psychoaktívne látky ako je THC. Náš olej totiž lisujeme výhradne zo schválených odrôd konopy siatej, ktorá je špeciálne šľachtená tak, aby obsahovala minimum týchto látok. CANNADERM konopný olej v biokvalite je doporučovaný pre doplnenie výživy detí aj dospelých a je vhodný aj pre vegánov a vegetariánov.

 • CANNADERM zásadne nepoužíva žiadne syntetické parfumy ani farbivá, naše výrobky majú prirodzený farebný nádych a typickú vôňu po použitých prírodných prísadách.

 • CANNADERM nepoužíva žiadne ingrediencie z ropy - v našich produktoch nenájdete vazelínu, minerálny olej, parafín ani syntetické konzervačné látky.

 • CANNADERM používa len 100% prírodné konzervačné látky.

 • CANNADERM využíva v receptúrach okrem konopného oleja aj ďalšie liečivé rastliny, cenné rastlinné oleje a účinné extrakty, vždy v najvyššej kvalite a s overeným pôsobením.

 • CANNADERM v receptúrach umývacích prípravkov nepoužíva silné a potencionálne dráždivé látky, naše receptúry neobsahujú SLS ani SLES.

 • CANNADERM využíva pre ochranu pokožky pred UV žiarením vysoko kvalitné minerálne UV filtre s garantovaným ochranným faktorom a vynikajúcou znášanlivosťou aj pre poškodenú pokožku.

 • Všetky produkty CANNADERM sú dermatologicky testované a riadne notifikované.

 • Žiadne výrobky CANNADERM nie sú a nikdy neboli testované na zvieratách.

   

  Kozmetika CANNADERM nie je testovaná na zvieratách

  ECEAE (THE EUROPEAN COALITION TO END ANIMAL EXPERIMENTS) je poprednou európskou alianciou pre ukončenie pokusov na zvieratách. Vďaka dlhoročnej kampani vedenej ECEAE aj s inými organizáciami na ochranu zvierat sa podaril- zákaz predaja a marketingu kozmetiky, ktorých zložky boli testované na zvieratách.

  Bezprostredne platí  •od 11. marca 2009: zákaz testovania na zvieratách kozmetických zložiek v rámci EÚ; zákaz predaja kozmetických výrobkov a zložiek testovaných na zvieratách.

  Preto ak hľadáte na našich obaloch piktogram alebo upozornenie, je to úplne zbytočné a v podstate v rozpore so zákonom!

 

Pridané: 15. júla 2011

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia