Kategórie
 
 
 
 
 
Bolesti kĺbov, svalov a chrbta
 
 

Konopné mazanie DOLOR-END CutisHelp 75ml

CutisHelp Dolor-end konopné mazanie je určený pre účinnú starostlivosť pri: Bolesti a zápaly pohybového aparátu chrbát (vertebrogenné problémy, ischias), svaly a šľachy, kĺby (artróza, artritída - psoriatická artritída)
Kód produktu:8595218200349
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 8,20 €

CutisHelp predstavuje českú značku kozmetických prípravkov novej generácie, ktorá ako jediná obsahuje špeciálnou nechemickou patentovo chránenou metódou získavaný olej zo semien technického konope vysokej farmaceutickej čistoty s unikátnymi liečivými vlastnosťami.

CutisHelp STAROSTLIVOSŤ PRI PROBLÉMOCH POHYBOVÉHO APARÁTU
pomáha k úľave od bolestí, prispieva k utíšeniu zápalov a podporuje lepšie prekrvenie a regeneráciu poškodených tkanív

UTÍŠENIE ZÁPALU A BOLESTI
CutisHelp DOLOR-END konopné mazanie krém pri zápaloch a bolestiach pohybového aparátu – 75 ml

AKTÍVNA ZLOŽKA:
Kľúčovou zložkou prípravku unikátny komplex bioaktívnych látok špeciálne získavaného konopného oleja a extraktu z Boswellia serrata, ktorý účinne prispieva k utíšeniu zápalov a s nimi súvisiacich bolestí.

ODPORÚČANÁ APLIKÁCIA PRI:

  • bolestiach a opuchoch kĺbov (artróza, artritída – psoriatická artritída), bolestiach chrbta (vertebrogénne ťažkosti, ischias), pomliaždeninách, presilených, natiahnutých a stuhnutých svaloch (kontraktúry), zápale väziva, svalov a šliach (myositis, tendinitis), tenisovom/golfovom lakti (epikondylitis), rehabilitácii po operačnom zákroku na pohybovom ústrojenstve

Doporučujeme pri ľahších bolestiách alebo natiahnutých svaloch:

CHARAKTERISTIKA:
DOLOR-END je vysoko účinný prípravok vo forme ľahkého krému určeného na vonkajšiu aplikáciu pri chronickom i akútnom zápalovom a bolestivom postihnutí pohybového aparátu. Komplex bioaktívnych látok preniká cez kožu priamo na miesto postihnutia, kde prispieva k utíšeniu zápalu, stimuluje regeneráciu tkanív a napomáha k odstráneniu bolestí. Krém se veľmi dobre vstrebáva a bezprostredne po aplikácii navodzuje príjemný pocit úľavy. Z hľadiska použitia nemá žiadne časové ani vekové obmedzenia; je určený aj pre malé deti, tehotné a kojace ženy.

POUŽITIE:
DOLOR-END nanášajte najmenej dvakrát denne (v prípade akútnych stavov až štyrikrát denne) v silnejšej vrstve na postihnuté miesto a postupne vmasírujte. V prípade chronického postihnutia pohybového aparátu (artróza, artritída) je treba prípravok aplikovať pravidelne, a to najmenej dvakrát denne po dobu minimálne troch týždňov. Účinok sa prejavuje (v prípade akútnych stavov) po 2-3 dňoch alebo (v prípade chronického postihnutia) po 14 dňoch. Pôsobenie prípravku môžete zosilniť použitím zábalu do fólie. Pre intenzívnejšie zmiernenie nepríjemných bolestí odporúčame použiť krém DOLOR-END v kombinácii s chladivým gélom MENTOLEN, ktorý pre dosiahnutie potrebnej úľavy nanášajte viackrát denne podľa vlastnej potreby.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA:
DOLOR-END i MENTOLEN nesmie prísť do styku s porušenou kožou (odreniny, praskliny, otvorené rany), sliznicami, kožou v oblasti očí alebo dokonca priamo s okom. Po každom použití prípravku si starostlivo umyte ruky mydlom.
U osôb s veľmi citlivou pokožkou sa môže ojedinele objaviť mierne sčervenanie, ktoré behom niekoľkých hodín prirodzene odznieva. V prípade pretrvávania uvedenej reakcie alebo pri vzniku vyrážky a dlhšie trvajúcom svrbení používanie prípravkov ukončite. V prípade neštandardných prejavov odporúčame obrátiť sa na ošetrujúceho lekára.
Zároveň odporúčame bezprostredne nekombinovať aplikáciu produktov CutisHelp s ďalším kozmetickým alebo liečebným prostriedkom, pretože pôsobenie extrahovaného konopného oleja zosilňuje účinok všetkých látok takého preparátu. Vplyvom konkrétnej odrody konopného semena sa jednotlivé šarže oboch prípravkov môžu líšiť sfarbením vzhľadom k prirodzeným vlastnostiam extrahovaného konopného oleja.
Produktová rada CutisHelp zdravotná kozmetika zahŕňa tiež veľmi kvalitné a účinné prípravky pre starostlivosť pri kožných problémoch a ochoreniach (ekzém, lupienka, akné, seboreická dermatitída, kožné defekty, lupy, opary ai.), ktoré sú používané a odporúčané odbornými lekármi v rámci ambulantnej, klinickej či kúpeľnej dermatologickej starostlivosti. Zloženie všetkých produktov CutisHelp zodpovedá farmaceutickým zvyklostiam; výrobky sú nezávisle testované Štátnym zdravotným ústavom v Prahe a neobsahujú žiadne neprirodzené konzervačné prímesi (napr. parabény), ani žiadne návykové alebo halucinogénne látky.

avatar

Zuzanna Abuzbida

Minulý rok v zime ma prvý krát seklo v krížoch a tento zázrak ma postavil opäť na nohy,nevedela som ho už potom nikde kúpiť,tak sa veľmi teším, že som ho objavila tu na nete :-)
Všetkým trpiacim vrele odporúčam!!!

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia