Kategórie
 
 
 
 
 
Solárium
 
 
Bronzer Deviously Black Australian Gold 250ml
zväčšiť obrázok
Odporúčame
Bronzer Deviously Black Australian Gold 250ml
 

Bronzer Deviously Black Australian Gold 250ml

Bronzer Deviously Black Australian Gold s 45x farebnými bronzermi, ktoré dodávajú bohatú, prirodzenú farbu, do ktorej sa každý zamiluje.
Kód produktu:054402270905
Výrobca:Australian Gold
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 3 dní
Vaša cena: 36,50 €
45x nemilosrdne tmavý bronzer Dominantné instantné bronzery poskytujú prirodzenú tmavú farbu s použitím DHA pre dlhší oneskorený odtieň. Uhaste smäd pokožky s Twisted koktejlom a infúziou s Absinth extraktom, ktorý hĺbkovo vyživuje pokožku, aby bola hriešne zvodná a jemná. Výťažky zo semien konope ju hydratujú, aby bola žiarivá a zaujímavá.
 
  • 45x Ruthlessly Dark Bronzers: konečná zmes nemilosrdne tmavých prírodných bronzerov a DHA poskytne žiadúcu, intenzívnu farbu.
  • Twisited Skincare Cocktail: unikátny kokteil minerálnych olejov, vitamínov a extraktu z absintu čistí, pomáha liečiť a vyživuje pre diabolsky hladkú pokožku.
  • Enticing Hemp Seed Oil: lákavý olej zo semienok konope hydratuje pre žiarivú, hydratovanú pokožku s bronzovým odtieňom.
  • Skin Softeners: zmäkčovač: koncentrované množstvo kompletnej starostlivosti pleť, ktoré odhaľuje zmyselne jemnú pokožku.

Tieto opaľovacie prípravky obsahujú tmavoopaľujúcu zmes, ktorá poskytuje výživu pre pokožku a tmavé opálenie. Táto zmes taktiež minimalizuje vrásky a jemné línie a zaručuje základnú starostlivosť o pokožku. Prípravky rady Good Line spoločnosti Australian Gold sú excelentné pre vytvorenie základného opálenia. Sú ideálne pre použitie v ktoromkoľvek štádiu opaľovacieho procesu.

Objem: 250ml/15ml

Vôňa: Oázy

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia