Kategórie
 
 
 
 
 
Konopný proteín
 
 

Konopné BIO KaKauKo SUM 195g

BIO Kakauko pre deti i dospelých pri zvýšenej aktivite
Kód produktu:8588005215749
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 6,80 €

Konopný proteínový nápoj v prášku s kakaom a cukrom z kokosových kvetov. Vynikajúci ako pre deti tak aj pre dospelých. Dopĺňa potrebnú energiu, výživné látky a má taktiež vynikajúcu chuť. Začnite svoj deň lahodným, osviežujúcim nápojom!

Pre malých aj veľkých športovcov. Kakauko dodá energiu na všetko, čo Vás baví. Je to chutný a nutrične hodnotný nápoj na akýkoľvek športový výkon, pri náročných aktivitách či hre.

Raw konopný proteín dodáva maximálne využiteľné bielkoviny vďaka vyváženému pomeru všetkých 8 esenciálnych aminokyselín a kvalitných živých enzýmov. Prípravok je bez alergénov ako sója, mlieko a glutén, bez inhibítorov trypsínu, estrogénu či stôp hexánu. Nezaťažuje metabolizmus a obličky, nespôsobuje nadúvanie či tráviace problémy hlavne v porovnaní s proteínmi zo sóje či srvátky.

Raw nepražené surové kakao je superpotravina. Obsahuje množstvo antioxidantov a dodáva telu potrebnú energiu, na rozdiel od bežného praženého kakaa.

Cukor z kokosových kvetov je absolútne čistý prírodný produkt s nízkym glikemickým indexom (GI=35). Vďaka tomu, že nieje rafinovaný, obsahuje množstvo minerálov. Je preto najlepšou voľbou v porovnaní s bežným rafinovaným cukrom či umelými sladidlami.

Použitie a dávkovanie: zamiešajte do teplého mlieka (najlepšie rastlinného) v množstve podľa chuti. Doporučené dávkovanie je 15g (polievková lyžica) prášku na 200ml tekutiny. Dobre rozmiešať, najlepšie v šejkri. Neodporuča sa zohrievať nad 40 C, aby boli zachované všetky enzýmy v konopnóm proteíne. Vyskúšajte konopné kakao na dochutenie rôznych jedál ako palacinky či buchty. Je vhodný aj ako dochutenie jogurtov či ranných cereálií.

Zloženie: BIO konopný proteínový prášok, BIO nepraežené RAW kakao, BIO cukor s kokosových kvetov, BIO ceylonská škorica, BIO Bourbon vanilka mletá.

Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste.

Nutričné hodnoty na 100g (na 1 dávku 15g) :

Kalórie 338 Kcal (50Kcal) 
Sacharidy 33g (5g)
Vláknina 9g (1g)
Tuky 7g (1g)
Cholesterol 0g (0g)
Sodík 0g (0g)
Bielkoviny 25g (4g)

Objem: 195g

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia