Kategórie
 
 
 
 
 
Konopný proteín
 
 

Konopná múka BIO SUM 200g

Výživná ingrediencia do chleba aj koláčov. Je prirodzene bezlepková, s vysokým obsahom kvalitných bielkovín, vlákniny, minerálov a vitamínov.
Kód produktu:8588005215473
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 3 dní
Vaša cena: 5,00 €

Bio konopná múka. Vylepšite svoje recepty nutrične hodnotnou ingredienciou. Vďaka extra vysokému obsahu vlákniny (>45 %) a kompletných bielkovín (30 %) je ideálnou súčasťou redukčných a čistiacich diét s naberaním svalovej hmoty namiesto tukov.Je vyrobená z výlisku konopného semienka šetrným spôsobom mletia a preosievania bez tepelnej degradácie či chemickej extrakcie.

Výborný zdroj bielkovín pre ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín, vegánov a vegetariánov.

Použitie:Na obohatenie jedál o proteíny a vlákninu, aj ako základ do výživných kokteilov či smoothies. Nahraďte našou konopnou múkou časť bežnej múky (aj do 20-30%) vo vašich receptoch na chlieb, koláč či halušky, alebo ju primiešajte do kaše, pomazánky či plnky.

Náš tip: Zmiešajte napr. s medom, sirupom, rozmixovaným sušeným ovocím, kakaom, kokosom, škoricou či ďalšími surovinami podľa chuti a vyformujte výživné guľky.

Zloženie:Bio konopná múka.

Neobsahuje žiadne známe alergény. Bezlepkový produkt. Skladujte na suchom mieste, mimo priame slnečné žiarenie či zdroj tepla.

Ako ho používať?

Jednoducho. Napríklad skúste postupne nahradiť časť múky našou BIO konopnou múkou vo svojich sladkých či slaných receptoch a to v množstve cca do 30%. Takisto môžete BIO konopnú múku používať na zahusťovanie omáčok, do pomazánok, plniek, mixovaných nápojov s ovocím alebo zeleninou (smoothies), šejkov, jogurtov, muesli, polievok, cestovín s makom či orechami a pod. Výhodou konopných potravín je ich dokonalá stráviteľnosť za surova (nie je potrebné ich tepelne upravovať ako napr. sóju alebo pšenicu, či mäso a vajcia - aj keď tieto posledné dve len preto, aby sme napr. nedostali salmonelu či pásomnicu...), teda keď obsahujú ešte funkčné enzýmy, ktoré pomáhajú ideálne stráviť a využiť všetky potrebné látky. Takže treba skúšať! Potom sa podeľte s nami o Vaše nápady a recepty! Neváhajte a vyskúšajte chutné proteínové nápoje z našej ponuky RECEPTOV!

Výživové údaje: 

(na 100 g výrobku)
energia: 1300 kJ / 314 kcal 
tuky: 10 g (z toho: nasýtené mastné kyseliny: 1 g)
sacharidy: 3 g (z toho: cukry: 2 g) 
vláknina: min. 45 g 
bielkoviny: 30 g 
soľ**: 0,02 g 
** bez prídavku soli. Soľ je obsiahnutá v potravine len v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíku.

minerály: železo 15,0 mg / 107%*; fosfor 1000 mg / 143%*; horčík 470 mg / 125%*; zinok 7,20 mg / 72%*; meď 1,90 mg / 190%*; mangán 12 mg / 600%* 
vitamíny: tiamín (B1) 0,90 mg / 82%*; vitamín B6 1,00 mg / 71%*; kyselina listová 180 μg / 90%* 
* denné referenčné príjmy vitamínov a minerálnych látok (dospelí).

Obsah: 200g

Krajina pôvodu:

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia