Kategórie
 
 
 
 
 
AUSTRALIAN GOLD
 
 

Konopná kozmetika - Všetky produkty - AUSTRALIAN GOLD

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
 
 

Pre opálenie Vášho života...

 

 

Zober svoje bikiny, nasmeruj si to na pláž a nechaj sa inšpirovať športovým životným štýlom, exotickými rastlinami a tropickou scenériou. Už viac ako 25 rokov je značka Australian Gold najväčšou a najuznávanejšou značkou medzi prípravkami na opaľovanie v soláriách. Ponúka prípravky, ktoré sa presne hodia k potrebám, životnému štýlu a cenovým možnostiam každého, kto sa opaľuje. Produkty Australian Gold sú založené na prírodnej báze, aby poskytovali najtmavšie opálenie a najzdravší možný vzhľad pokožky, takže opálenie, ktoré získate, je Vaše vlastné... prirodzené! Výskumníci Australian Gold sú priekopníkmi v tvorbe a zostavovaní jedninečných produktov na opaľovanie a starostlivosti o pokožku. Odhalili, že lokálnym aplikovaním vitamínov na pokožku sa zlepšuje celkové zdravie a zvlhčenie pokožky. A pretože zdravá pokožka sa opaľuje rýchlejšie, tmavšie a zostáva dlhšie opálená, výslekom je tmavé, dlhšie trvajúce opálenie! Vitajte vo svete Austrálie...

 

 

... a život Vášho OPÁLENIA!

 

 

Prečo používať opaľovacie prípravky?

 

  • Rýchlejšie sa opálite
  • Dosiahnete tmavšie opálenie
  • Zostanete dlhšie opálení

 

Všetky opaľovacie prípravky do solárií od Australian Gold sú vytvorené z najinovatívnejších a najvyberanejších zložiek, aby optimalizovali kvalitu pokožky a chránili ju pred dehydratáciou a stárnutím. Naše najnovšie vylepšenia, ako napríklad opálenie aktivujúce Bronzery, budú pokračovať, aby stimulovali výsledky pri opaľovaní.

 

Opaľovací proces...

  • UV žiarenie podporuje proces vytvárania aminokyseliny, ktorej enzýmy sa premieňajú na melanín (melanogenéza).
  • UV žiarenie spôsobuje oxidáciu melanínu a Vy sa opálite!

Potrebujete pripraviť svoju pokožku na príjem UV žiarenia, a tak ju počas opaľovania chrániť a zaistiť tak najlepšie opaľovacie výsledky.

 

UV žiarenie sa najlepšie prijíma cez dobre udržiavanú pokožku.

 

K dosiahnutiu čo najzdravšej pokožky by ste mali do svojho tela dostávať viac zdravých vecí, ako zvonku, tak aj zvnútra. Preto sa obklopte týmito zdravými zložkami, pokiaľ chcete dosiahnuť najlepšie opálenie, aby ste uviedli svoju pokožku do jej prirodzeného zdravého režimu, tak že sa budú môcť spustiť prírodné procesy vo Vašom tele. Potom počas opaľovania dosiahnete najtmavšie výsledky, aké je Vaša pokožka schopná dosiahnuť. Toto je základná myšlienka, ktorá sa skrýva za opaľovacími prípravkami Australian Gold. Obklopíte svoje telo najlepšími ingredienciami, aby ste tak dosiahli čo najprirodzenejšiu rovnováhu zdravej pokožky. Výsledky použitia opaľovacích prípravkov s výrobkami na ozdravenie pokožky:

  • Môžu zvýšiť výsledky opaľovania až o 30% - 40%, záleží na type a stave pokožky!
  • Minimálna dávka aplikácie pre každú procedúru pre najlepšie výsledky = 15ml.

 

Odporučenie...

 

Pre najlepší efekt z opaľovania po každej procedúre a po každom sprchovaní každý deň je výborné zvlhčovanie pokožky prípravkom Forever After pre starostlivosť o pokožku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia