Kategórie
 
 
 
 
 
Akné
 
 

Konopná ošetrujúca voda AKNEA Cannaderm 200ml

Novinka- CPK BIO! Ošetrujúca voda s obsahom konope bola špeciálne vyvinutá na zlepšenie funkčnosti pokožky. Čistí, tonizuje pleť i sťahuje póry.
Kód produktu:8594059735669
Výrobca:Cannaderm
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 7,60 €

Ošetrujúca voda: konopná kozmetika rady Aknea. Liečba akné pomocou konope, alkoholu, prasličky a trikenolu na ošetrovanie pokožky s prejavmi akné. Účinne čistí, ošetruje a tonizuje pleť, sťahuje póry a obmedzuje tvorbu kožného mazu a vznik zapálených pórov. Pleť je po ošetrení čistá, hladká a rozjasnená. Pri dlhodobom používaní tohto konopného výrobku sa upravuje celkový stav a funkcia pokožky, ošetrovaná pokožka je hladšia, pružnejšia, bez prejavov podráždenia, klesá výskyt zapálených pórov a upravuje sa tvorba kožného mazu. Pre optimálny efekt doporučujeme následne ošetriť pokožku ošetrujúcim krémom Aknea.

Použitie: Dôkladne pretriasť! Ošetrujúcu pleťovú vodu naneste najlepšie pomocou jemného kozmetického tampónu lokálne na pokožku s prejavmi akné. Ošetrujte vždy čistú, umytú pokožku, zbavenú nečistôt a make-upu. Nepoužívajte na ošetrenie očných partií. Po aplikácii pleťovej vody ošetrite pokožku vždy ešte ošetrujúcim krémom Aknea.

Obsah: 200ml

Cannaderm tip: Robátko umývacia pena + Aknea ošetrujúci krém

Zloženie: Aqua, Alcohol denat., Cannabis Sativa Seed Extrakt, Equisetum Arvense, Euphrasia Officinalis, Calendula Officinalis, Salicylic Acid, Leptospermone, Isoleptospermone, Flavesone, Salix Alba Bark, Allantoin

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia