Kategórie
 
 
 
 
 
Afty v ústach
 
 

Konopné regeneračné sérum CANNADENT Cannaderm 1,5ml

Novinka- CPK BIO! Sérum je vhodné na revitalizáciu dutiny ústnej po zákrokoch u zubného lekára. Slúži proti oparom, aftom, zápalom ďasien.
Kód produktu:8594059736451
Výrobca:Cannaderm
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 3 dní
Vaša cena: 2,80 €

Konopná pečať 65% konopného oleja!

Regeneračné sérum: konopná kozmetika rady Cannadent. Konopný výrobok z čistého konopného oleja, klinčeka a arniky proti oparom, aftám, zápalom ďasien, otlakom a prasklinám v dutine ústnej a jej okolia. Aktívne látky z liečivých bylín majú výrazné protizápalové, sťahujúce a regeneračné účinky, účinne dezinfikujú, upokojujú a znižujú citlivosť. Sérum je vhodné aj na revitalizáciu dutiny ústnej po zákrokoch u zubného lekára, pri parodontóze alebo problémoch s ďasnami.

Použitie: Dôkladne pretriasť! Sérum aplikujte lokálne, priamo na citlivé miesto. Pocit pálenia rýchle ustúpi, liečivé byliny upokojujú a znižujú citlivosť. Ideálne na ošetrenie po zákroku u zubného lekára, pri parodontóze, prerezávaní zubov alebo na ošetrenie otlakov od protéz a zubných strojčekov.

Obsah: 1,5ml a 5ml

Cannaderm tip: Cannadent balzam

Zloženie: Cannabis Sativa Seed Oil, Eugenia Caryophylus, Alcohol denat., Arnica Montana, Tea Tree Oil

 

avatar

CECÍLIA BLANÁROVÁ

Regeneračné sérum Cannadent ma zachránilo pred stále sa opakujúcim herpesom pod spodnou perou. Nič mi dovtedy nepomohlo - žiadne mastičky, tabletky,... z kožnej ambulancie, ktoré mali navyše negatívne dôsledky. Teraz keď mám problém, viem po čom mám siahnúť a vyhnem sa nepríjemnému svrbeniu a "vypukaniu" herpesu. Preto si objednávam ďalšie výrobky tejto značky

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia