Kategórie
 
 
 
 
 
Solárium
 
 

Bronzer Hardcore Black Australian Gold 250ml

Hardcore Black Australian Gold s 30-timi bronzermi, ktoré vyživujú pokožku vďaka obsahujúcim vitamínom a esenciálnym výživným olejom.
Kód produktu:054402270523
Výrobca:Australian Gold
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 3 dní
Vaša cena: 31,50 €

Tento nemilosrdne bronzujúci prípravok, po ktorom vám budú všetci závidieť vaše opálenie. Budete túžiť po tomto prípravku s 30-timi bronzermi, ktoré vyživujú pokožku vďaka obsahujúcim vitamínom a esenciálnym výživným olejom - čisté oleje, ktoré dodávajú do pokožky dôležité komponenty. Vaša sexy opálená pokožka nebude nikde spochybnená!

Prírodné bronzery do ktorých patrí aj Bronzer Hardcore Black obsahujú Šupíny z Orechovca Čierneho a Karamel, ktoré dodávajú Vašej pokožke okamžité výsledky, zatiaľ čo Tyrozín pomáha rozvíjať tmavšiu a hlbšiu farbu.

Konopný olej pracuje zvnútra von, výsledkom je elastická pokožka, ktorá je pevnejšia, upravená a zvlhčená.

Kofeínová injekcia dodáva energiu a spevňuje pokožku pre zlepšený výkon a odtieň.

Tieto opaľovacie prípravky obsahujú tmavoopaľujúcu zmes, ktorá poskytuje výživu pre pokožku a tmavé opálenie. Táto zmes taktiež minimalizuje vrásky a jemné línie a zaručuje základnú starostlivosť o pokožku. Prípravky rady Good Line spoločnosti Australian Gold sú excelentné pre vytvorenie základného opálenia. Sú ideálne pre použitie v ktoromkoľvek štádiu opaľovacieho procesu.

Obsah: Zmes Biosine Complex, Antioxidant, Prírodné Extrakty, Vitamín E, CellMoist, Komplex, Omega Oleje s konope pre tmavé opaľovanie, Liečivý Výťažok z Bylín, Komplexná Pokročilá Starostlivosť o Pokožku.

Objem: 250ml

Vôňa: Temná ENVY - Závisť

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia