Kategórie
 
 
 
 
 

Spoločnosť Hempfy sa zameriava na inovatívne potraviny a nápoje, ktoré sú založené na proprietárnej technológii studenej infúzie na zber a spracovanie konopných rastlín bez obsahu THC v súlade so švajčiarskou legislatívou.Všetky naše výrobky sú 100% Swiss: vyrábane z konope. Vyrábame a vyvíjame naše výrobky výhradne vo Švajčiarsku. Naša výroba je založená na kvalite s výberom najlepších konopných semien, najjasnejšou pramenitou vodou a to "švajčiarskym spôsobom.

 
 

Konopná kozmetika - Všetky produkty - Hempfy

 
Konopný nápoj horká limetka Hempfy 180ml
OdporúčameAkciový tovar / VýpredajeNovinka

Konopný nápoj horká limetka Hempfy 180ml

1,90 € 1,60 €

 
 

Ako to všetko začalo?
 

Náš tím je zložený z odborníkov v rôznych oblastiach (ekonómia, história, technológia, lingvistika). Tím Hempfy objavil pred mnohými rokmi úžasný potenciál konope (Cannabis Sativa). Pretože moderný život môže byť niekedy ťažký, spoznávanie prirodzeného spôsobu relaxácie je pre našich členov zážitkom, ktorý mení život. Všetky naše recepty sú jedinečného pôvodu, kde vyzdvihujeme najlepšie chute dostupné v konope prostredníctvom zmesi s inými prírodnými zložkami.

 

Naša misia.


Po celé stáročia sa konope pestovalo a spracovávalo na množstvo použití, vrátane ľahkého priemyslu, medicíny, kozmetiky a výroby potravín. Konope je mocná rastlina s množstvom kvalít, ktoré sa ešte musia objaviť a šíriť. Naším poslaním je obhajovať a otvárať pre verejnosť skutočné výhody konzumácie konope. Len preto, že sme skutočne presvedčení, že z tejto zázračnej rastliny by malo profitovať viac ľudí. Preto sa naše výrobky zameriavajú na zákazníkov, ktorí chcú dosiahnuť svoje životné ciele prostredníctvom pokojných, zábavných a šťastných spôsobov, bez stresu a prílišného tlaku.

Stres je u konca - je čas na odpočinok!
Garantujeme produkty bez obsahu THC. Naše konope a finálne produkty sú intenzívne testované vo všetkých fázach výroby laboratóriami tretích strán pre obsah THC a CBD, ako aj pre ťažké kovy, pesticídy, mikrobiálne látky a iné kontaminanty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia