Kategórie
 
 
 
 
 
Ekzém, Atopický ekzém
Vyberte si z ponuky
 
 
CANNABIOX - E aktívny krém CutisHelp 50ml
zväčšiť obrázok
Uvod - produkty

CANNABIOX - E aktívny krém CutisHelp 50ml

Pre lokálne ošetrenie pokožky pri prejavoch ekzému a kožnej alergie s obsahom novej dermatologickej kompozície BOCANOL (para-natursteroid)
Kód produktu:8595218200806
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 11,10 €

Cannabiox-E AKTÍVNY KRÉM – 50 ml

Aktívny lipofilný krém s obsahom novej dermatologickej kompozície Bocanol pre lokálne ošetrenie kože pri akútne i chronicky zhoršenom štádiu ekzému a kožnej alergie v oblasti rúk, nôh a celého trupu. Veľmi efektívne prispieva k odstráneniu nežiaducich prejavov a obnove zdravého vzhľadu kože, zároveň ju výrazne zvláčňuje a dodáva jej prostredníctvom extrahovaného konopného oleja dôležité výživné látky.

POUŽITIE

Prípravok nanášajte na postihnuté miesta najlepšie trikrát denne; prvé viditeľné výsledky sa pri správnej aplikácii dostavujú zvyčajne počas 3–7 dní; aj po vymiznutí kožných prejavov aplikujte aktívny krém naďalej aspoň jedenkrát denne po dobu 2 týždňov..

U chronických kožných ochorení následne prejdite na pravidelné ošetrenie pokožky prípravkami z radu CutisHelp ZDRAVOTNÁ KOZMETIKA (EKZÉM konopná masť, EKZÉM konopný krém, konopný telový BALZAM, FLUID konopná umývacia emulzia, BALNEA konopný kúpeľ, LUPINY-EKZÉM konopný šampón).

 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:

Cannabiox-E prípravky nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku preparátov.

Zároveň sa neodporúča bezprostredne ich kombinovať so žiadnymi ďalšími kozmetickými ani liečivými prostriedkami, a to najmä preparátmi na báze kortikosteroidov.

U veľmi citlivých osôb môže bezprostredne po aplikácii Cannabiox-E nastať prechodné sčervenanie a svrbenie kože vplyvom prenikania bioaktívnych látok a súvisiaceho intenzívnejšieho prekrvenia; nejde o nežiaducu reakciu, uvedené príznaky po niekoľkých aplikáciách prirodzene zmiznú a ďalej sú prípravky zvyčajne znášané bez ťažkostí.

V prípade neštandardných prejavov alebo pretrvávania uvedenej reakcie odporúčame, aby ste sa obrátili na ošetrujúceho lekára.

avatar

Jana

Pekný deň, chcela by som sa opýtať, či tento krém neobsahuje nejaký z olejov, ktoré sa bežne odporúčajú ekzematikom do kúpeľa? Lebo mám na ne alergiu... Ďakujem.

...
avatar

PRODUKTY Z KONOPE.SK

Vážená paní Jana,

cannabiox e-aktívny krém obsahuje len konopný olej. Pokiaľ by ste mali záujem, vieme Vám zaslať vzorky na vyskúšanie.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom

tím produktyzkonope.sk

...
avatar

Jiřina Velcová

Dobrý den,bylo mi sděleno v lékárně,že Cannabiox E,Aktivní emoliens na ekzém,obsahuje ropu.Zajímalo by mě,jestli je to pravda.Dlouhodobě ho používám a jsem s ním spokojená.Děkuji za odpověď.Jiřina Velcová

...
avatar

Produktyzkonope.sk

Vážená paní Velcová,děkujeme za Váš dotaz. Cannabiox E aktivní krém obsahuje složku PETROLATUM (dle INCI názvosloví), neboli bílou „lékařskou“ vazelínu (vaselinum album) vysoké farmaceutické kvality, což je směs polotuhých nasycených uhlovodíků.
Jedná se o výsledný produkt získaný čištěním a úpravou z nafty (prvotně ano z ropy). V lékařství se využívá přes 100 let. Proč ji používáme: protože má schopnost nepropouštět bakterie a zajišťuje zpětnou hydrataci pokožky tím, že ven nepropouští vodu. Tím se pleť méně vysušuje. Veškeré přípravky CutisHelp jsou testovány Státním zdravotním ústavem a součástí testů je i test kožní dráždivosti. Můžete být tedy bez obav.

Nejedná se o tzv. BIO přípravek. Na rozdíl od BIO přípravků jsou ale použité suroviny konzistentní kvality a čistoty. Snad jsme Vám odpovědí pomohli.

S pozdravom

tím produktyzkonope.sk

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia