CANNABIOX - E aktívny krém CutisHelp 50ml pri prejavoch ekzému a kožnej alergie

 
 
 

Infolinka: +421 948 957 944 Prihlásenie | Registrácia

 
 

Produkty z konope.sk

 
 
 
Úvod > Konopná kozmetika > Pri problémoch > Ekzém, Atopický ekzém > CANNABIOX - E aktívny krém CutisHelp 50ml
 

CANNABIOX - E aktívny krém CutisHelp 50ml

CANNABIOX - E aktívny krém CutisHelp 50ml
zväčšiť obrázok
Uvod - produkty
 
EAN kód: 8595218200806
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 10,34 €
 
Objednávky aj telefonicky a mailom
+421 948 957 944
info@produktyzkonope.sk
Zasielame cez
 
 

Popis produktu

Pre lokálne ošetrenie pokožky pri prejavoch ekzému a kožnej alergie s obsahom novej dermatologickej kompozície BOCANOL (para-natursteroid)
 

Cannabiox-E AKTÍVNY KRÉM – 50 ml

Aktívny lipofilný krém s obsahom novej dermatologickej kompozície Bocanol pre lokálne ošetrenie kože pri akútne i chronicky zhoršenom štádiu ekzému a kožnej alergie v oblasti rúk, nôh a celého trupu. Veľmi efektívne prispieva k odstráneniu nežiaducich prejavov a obnove zdravého vzhľadu kože, zároveň ju výrazne zvláčňuje a dodáva jej prostredníctvom extrahovaného konopného oleja dôležité výživné látky.

POUŽITIE

Prípravok nanášajte na postihnuté miesta najlepšie trikrát denne; prvé viditeľné výsledky sa pri správnej aplikácii dostavujú zvyčajne počas 3–7 dní; aj po vymiznutí kožných prejavov aplikujte aktívny krém naďalej aspoň jedenkrát denne po dobu 2 týždňov..

U chronických kožných ochorení následne prejdite na pravidelné ošetrenie pokožky prípravkami z radu CutisHelp ZDRAVOTNÁ KOZMETIKA (EKZÉM konopná masť, EKZÉM konopný krém, konopný telový BALZAM, FLUID konopná umývacia emulzia, BALNEA konopný kúpeľ, LUPINY-EKZÉM konopný šampón).

 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:

Cannabiox-E prípravky nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku preparátov.

Zároveň sa neodporúča bezprostredne ich kombinovať so žiadnymi ďalšími kozmetickými ani liečivými prostriedkami, a to najmä preparátmi na báze kortikosteroidov.

U veľmi citlivých osôb môže bezprostredne po aplikácii Cannabiox-E nastať prechodné sčervenanie a svrbenie kože vplyvom prenikania bioaktívnych látok a súvisiaceho intenzívnejšieho prekrvenia; nejde o nežiaducu reakciu, uvedené príznaky po niekoľkých aplikáciách prirodzene zmiznú a ďalej sú prípravky zvyčajne znášané bez ťažkostí.

V prípade neštandardných prejavov alebo pretrvávania uvedenej reakcie odporúčame, aby ste sa obrátili na ošetrujúceho lekára.

 
 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár: